nmiedziak@gmail.com +48 666 382 782

FOTOGRAF / PRODUCENT / SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK

NATALIA MIEDZIAK-SKONIECZNA


Obserwuję świat odnajdując w nim ważne historie, które wydarzają się w pozornie zwykłej codzienności. To właśnie codzienność jest dla mnie największą inspiracją. Lubię słuchać ludzi i ich opowieści. Kontakt z drugim człowiekiem i relacja jaka tworzy się pomiędzy fotografem, a fotografowanym sprawia, że moja praca jest dla mnie tak ważna. Zarówno w fotografii jak i w życiu najważniejsze są dla mnie prawdziwe emocje i naturalność. Nawet podczas sesji zdjęciowych pozwalam sobie na spontaniczność, nie kreuję nowych historii pozwalając rzeczą się wydarzać. W reportażu wybieram chwilę z rzeczywistości, wykrawam je i zamrażam tak, aby pozostały niezapomniane na dłużej.

Fotografia reportażowa zmusza mnie do pozostawania wiecznie czujnym i obecnym w tu-i-teraz. Poświęcam się wtedy chwili z całą swoją uwagą i angażuję w pełni w to co robię, czując jednocześnie, że jestem we właściwym miejscu. Podczas reportażu pozostaję niezauważona, nie ingeruje w to co dzieje się wokół mnie, czujnie czekając na właściwy moment. Zawsze staram się, żeby moje zdjęcia były prawdziwe i niosły ze sobą autentyczne historie.

Moja praca jest przede wszystkim moją pasją. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i cały czas się rozwijam. Pracuję dla klientów polskich i zagranicznych, indywidualnych i biznesowych. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Europie, a w razie potrzeby jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata.


Poszukujesz fotografa?

Skontaktuj się ze mną

Działam niezależnie, współpracuję z agencjami i klientami indywidualnymi. Posiadam również zespół sprawdzonych i zaufanych osób. Jestem otwarta na ciekawe projekty i wyzwania, nawet te, które wymagają zmiany dotychczasowego sposobu myślenia, nauczenia się nowych rzeczy i dalekich wyjazdów. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale pracuję na terenie całej Europy, a jeśli trzeba jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata.

Użyj formularza lub napisz do mnie na adres nmiedziak@gmail.com

W razie pytań jestem również do dyspozycji pod numerem +48 666 382 782    Na stałe mieszkam w Warszawie, ale zlecenia realizuję w każdym zakątku świata