nmiedziak@gmail.com +48 666 382 782

FOTOGRAF / PRODUCENT

NATALIA MIEDZIAK-SKONIECZNA


Lubię obserwować świat odnajdując w nim ważne historie, które wydarzają się w pozornie zwykłej codzienności. Lubię słuchać ludzi i ich opowieści. Zarówno w fotografii jak i w życiu najważniejsze są dla mnie prawdziwe emocje i naturalność. Nie kreuje nowych historii, wybieram chwilę z rzeczywistości, wykrawam je i zamrażam tak, aby pozostały niezapomniane na dłużej.

Najbliższy jest mi reportaż, ponieważ zmusza mnie do pozostawania wiecznie czujnym i obecnym w tu-i-teraz. Poświęcam się wtedy chwili z całą swoją uwagą i angażuję w pełni w to co robię, czując jednocześnie, że jestem we właściwym miejscu. Podczas reportażu pozostaję niezauważona, nie ingeruje w to co dzieje się wokół mnie, czujnie czekając na właściwy moment. Zawsze staram się, żeby moje zdjęcia były prawdziwe i niosły ze sobą autentyczne historie. 

Na co dzień zajmuję się zarówno fotografią jak i filmem. W latach 2012-2016 pracowałam dla Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu i zrealizowałam w tym czasie ponad 300 reportaży z wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Współpracowałam z takimi instytucjami i firmami jak Dwór Artusa, Exea, TEDx, PAH, UMK, PGNiG, Nationale Nederlanden, Fundacja Batorego, ECA Europe, Fundacja KwieKulik, Berendowicz & Kublin, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, BubelGum, Medicover. Aktualnie, wraz z fotografem Piotrem Kapalą jestem współtwórcą marki Found in Motion, która od początku 2018 roku rozwija się na warszawskim rynku.

Moja praca jest przede wszystkim moją pasją. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i cały czas się rozwijam. Pracuję dla klientów polskich i zagranicznych, indywidualnych i biznesowych. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Europie, a w razie potrzeby jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata. Realizowałam zlecenia w takich miejscach jak Nowy Jork, Londyn, Majorka, Stavanger, Bilbao, na Cyprze, w Birmingham oraz w Turynie.


Poszukujesz doświadczonego fotografa?

Skontaktuj się ze mną

Działam niezależnie, współpracuję z agencjami i klientami indywidualnymi. Posiadam również zespół sprawdzonych i zaufanych osób. Jestem otwarta na ciekawe projekty i wyzwania, nawet te, które wymagają zmiany dotychczasowego sposobu myślenia, nauczenia się nowych rzeczy i dalekich wyjazdów. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale pracuję na terenie całej Europy, a jeśli trzeba jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata.

Użyj formularza lub napisz do mnie na adres nmiedziak@gmail.com lub skontaktuj się ze mną przez stronę FIM’u.

W razie pytań jestem również do dyspozycji pod numerem +48 666 382 782    Na stałe mieszkam w Warszawie, ale zlecenia realizuję w każdym zakątku świata