nmiedziak@gmail.com +48 666 382 782

KILKA SŁÓW ODE MNIE

NATALIA MIEDZIAK-SKONIECZNA


Fotografia jest dla mnie pretekstem do bliskiego spotkania z drugim człowiekiem. To narzędzie, które pozwala się otworzyć, uczy uważnie słuchać i podążać. To właśnie jest dla mnie najważniejsze w mojej pracy. Nie kadr, kolor czy sprzęt, ale nowy człowiek i nowa historia za nim stojąca.

Robienie zdjęć jest moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i cały czas się rozwijam. Przy dużych projektach reprezentuje mnie firma, którą współtworzę Found in Motion, tam zajmuję się też produkcją wideo. Razem z agencją Mov Studio pracujemy na stałe dla organizacji reprezentującej drużyny piłkarskie z całego świata – ECA Europe, dla której tworzymy materiały wideo i reportaże fotograficzne z najważniejszych spotkań i wydarzeń w całej Europie i na świecie.


Poszukujesz fotografa?

Skontaktuj się ze mną

Działam niezależnie, współpracuję z agencjami i klientami indywidualnymi. Posiadam również zespół sprawdzonych i zaufanych osób (Found in Motion / Mov Studio / Motionverse). Jestem otwarta na ciekawe projekty i wyzwania, nawet te, które wymagają zmiany dotychczasowego sposobu myślenia, nauczenia się nowych rzeczy i dalekich wyjazdów. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale pracuję na terenie całej Europy, a jeśli trzeba jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata.


Użyj formularza lub napisz do mnie na adres nmiedziak@gmail.com

W razie pytań jestem również do dyspozycji pod numerem +48 666 382 782    Na stałe mieszkam w Warszawie, ale zlecenia realizuję w każdym zakątku świata