nmiedziak@gmail.com +48 666 382 782


Profesjonalne zdjęcia produktów, wnętrz i ludzi decydują o pierwszym wrażeniu i są podstawą dobrego wizerunku, szczególnie w Internecie. Fotografia biznesowa to coś więcej niż zwykły portret, powinna wydobywać charyzmę fotografowanej osoby i podkreślać jej profesjonalizm. Dobre zdjęcie podnosi prestiż marki / firmy i ma ogromny wpływ na skuteczność Twoich działań marketingowych.


Fotoreportaż pełni funkcję dokumentacyjną utrwalając najistotniejsze momenty wydarzenia / eventu. Dobrze zrealizowany jest jak wciągające opowiadanie: posiada intrygujący początek, rozwinięcie, od którego nie można się oderwać oraz szczęśliwe zakończenie pozostawiające pozytywne emocje. Reportażysta utrwala atmosferę i charakter wydarzenia oraz decyduje o tym w jaki sposób zostanie ono zapamiętane.


Sesje zdjęciowe to nie tylko fotografie w studio z profesjonalnym make-up’em i rozbudowaną stylizacją, to przede wszystkim pomysł, który wyróżnia zdjęcie na tle pozostałych. Bez względu na to czy jesteś profesjonalnym sportowcem, modelką, aktorem czy może po prostu potrzebujesz świetnego zdjęcia i realizacji Twojej wizji – napisz do mnie i pozwól się sfotografować!


W fotografii ślubnej stawiam przede wszystkim na szczerość i prawdziwe emocje. Działam po cichu nie ingerując w wydarzenia, dopasowując się do najbardziej wymagających klientów. Podstawą jest dla mnie dobry reportaż, który decyduję o tym jak zapamiętacie ten ważny moment, natomiast sesja zdjęciowa jest jak ozdobna ramka i stanowi świetny element dopełniający całości.