Natalia Miedziak-Skonieczna

Cześć! Mam na imię Natalia i fotografią zajmuję się nieprzerwanie od 2004 roku. Jest to moja pasja, którą przekształciłam w sposób na życie. Moje prace skupiają się głównie wokół człowieka. W portfolio możesz znaleźć sesje sportowe, zdjęcia ludzi oraz mój autorski projekt „Ciałobrazy”, który nieprzerwanie tworzę od lipca 2019 roku.

Jestem współwłaścicielką firmy Found in Motion, gdzie razem z moim wspólnikiem Piotrem zajmujemy się produkcjami fotograficznymi i filmowymi dla biznesu. Współtworzę też studio animacji i ilustracji Motionverse.tv.

Fotografie traktuję jako sposób na komunikację ze światem. W ten sposób manifestuję to, co trudne jest do wypowiedzenia. Poszukuję analogii, fascynuję się światem, światłem, tłem, materią i tym co znajduje się pomiędzy. Zatrzymuję się, patrzę z ciekawością na ludzi i ich ciała. Robienie zdjęć to dla mnie pretekst, wymówka, narzędzie. To sposób na spotkanie z drugim człowiekiem, poszerzenie swoich granic, uważne słuchanie, podążanie i możliwość bycia blisko. To właśnie jest dla mnie najważniejsze, już nie sam kadr, kolor czy ustawienia, ale zawsze nowa historia, która się za tym kryje.

Jestem otwarta na nowe współpracę i ciekawe projekty oraz wyzwania, nawet te, które wymagają zmiany dotychczasowego sposobu myślenia, nauczenia się nowych rzeczy i dalekich wyjazdów. Na stałe mieszkam w Warszawie, ale pracuję na terenie całej Europy, a jeśli trzeba jestem gotowa pojechać w każdy zakątek świata.

Kontakt: nmiedziak(a)gmail.com / +48 666 382 782